svg

Hakkımda

Sizlere kendimden biraz bahsedeyim 🙂

image3 (1)

Gökhan ÇADIRCI

Blogger

Merhaba, ben Gökhan. 1996 yılında Mersin’in Yenişehir ilçesinde doğdum ve büyüdüm. Ailem Kahramanmaraş göçmeni olarak yıllar önce Mersin’e yerleşmişler. Kendimden 1.5 yaş küçük bir erkek kardeşim var.

Çocukluğumu oturduğum semtteki Güven Sitesinde geçirdim. Sanırım çocukluğumu dibine kadar yaşadığım en güzel yıllardı. Şöyle bir düşündüm de yapmadığım, yemediğim hiç bir şey kalmamış herhalde. Bunları blog yazısı olarak ileride paylaşacağım elbette.

İlköğretim ve ortaöğretim yıllarımı Çankaya İlköğretim Okulu’nda tamamladım. Lise dönemimi ise Mersin Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yeni adı ile Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde tamamladım.

Üniversite dönemlerimi ise Çağ Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü okuyarak başladı fakat sonrasında gerek üniversite ortamından, gerek ise veremediğim derslerden kaynaklı ve okuluda %25 burslu okuduğum için bizimkilere daha fazla yük olmamak adına kaydımı aldırdım. Daha sonrasında Mersin Üniversitesi Muhasebe bölümünü denedim fakat onu da 2. yıl dondurma kararı aldım. Çünkü ilgimi çeken bir bölüm değildi. Bayadır okul kaydını yenilemeyince okulda en sonunda kaydımı silmiş. Genel olarak şöyle bir bakıldığı zaman çokta başarılı bir öğretim hayatımın olduğu söylenemez.

Fırsat buldukça buraya eklemeler yapacağım. Şimdilik bu kadar 🙂

Beni bir kaç cümle ile anlat 🙂

2 Comments

  • Emre Can

    Kasım 24, 2022 at 11:55 am

    Başarılı bir site olmuş emeğine sağlık. Ama blog kısmı boş gibi orayı doldurduğunda yapbozun eksik parçaları tamamlanmış olacak. 🙂

    svgCevapla

Cevap bırakın