svg

Hakkımda

Sizlere kendimden biraz bahsedeyim 🙂

image3 (1)

Gökhan ÇADIRCI

Blogger

Merhaba, ben Gökhan.

1996 yılında Mersin’in Yenişehir ilçesinde doğdum ve büyüdüm. Ailem Kahramanmaraş göçmeni olarak yıllar önce Mersin’e yerleşmişler. O gün bugündür Mersinde kendi halimizde yaşayıp gidiyoruz. Kendimden 1.5 yaş küçük bir erkek kardeşim var. Çocukluğumuz hır gür kavga gürültülü geçse de büyüdükçe ikimizde birbirimizin maddi manevi en büyük destekçilerinden biri olduk. Herkesin bir erkek kardeşi olmalı bu hayatta.

Çocukluğumu oturduğum semtteki Güvenevler Mahallesinde ki Güven Sitesinde geçirdim. Sanırım çocukluğumu dibine kadar yaşadığım en güzel yıllardı. Bir çocukluğumun nirvanasını yaşadığım yıllardı. Şöyle bir düşündüm de yapmadığım, yemediğim hiç bir şey kalmamış herhalde. Bunları blog yazısı olarak ileride parça parça paylaşacağım çünkü her ince ayrıntısına kadar değecek anılara sahipler.


Eğitim öğretim hayatıma gelecek olursak ilköğretim ve ortaöğretim dönemlerimi Çankaya İlköğretim Okulu’nda, lise dönemlerimi Mersin Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yeni adı ile Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde tamamladım. Üniversite dönemlerimi ise Çağ Üniversitesi ve Mersin Üniversitesinde farklı bölümler okuyarak geçirdim fakat hala mezun olamadım. Mezun olacağım gibi de durmuyor şimdilik bir süre askıya aldım.

Şimdilik bu kadar fırsat buldukça buraya eklemeler yapacağım. Sağlıcakla kalın…

Beni bir kaç cümle ile anlat 🙂

2 Comments

  • Emre Can

    Kasım 24, 2022 at 11:55 am

    Başarılı bir site olmuş emeğine sağlık. Ama blog kısmı boş gibi orayı doldurduğunda yapbozun eksik parçaları tamamlanmış olacak. 🙂

    svgCevapla

Cevap bırakın